ABOUT.LVIV.UA
Все о путешествиях во Львов!

Навигация & Вход

Ресторан «Ресторация на Валовой»

Ответ

#1
Старый c по Старый 14.09.2012, 23:33
Житель
Очки: 318, Уровень: 2 Очки: 318, Уровень: 2 Очки: 318, Уровень: 2
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 
Аватар для emelya
 
Сообщений: 30
Доп. информация
По умолчанию Ресторан «Ресторация на Валовой»Ресторан «Ресторация на Валовой»


Контактная информация
тел.: (032) 235 49 73
info@valova25.lviv.ua
г. Львов
ул. Валова, 25

Сайт http://valova25.lviv.ua

Расположение
Ресторан «Ресторация на Валовой»-mesto.jpg

Ресторан «Ресторация на Валовой» разместился в самом центре старого Львова на улице Валовой, 25. Из окон открывается вид на барроково-ренесансный комплекс храма Святого Андрея. Ресторация расположена на улице, которая с 16 столетия не изменила своего исторического названия. Название улицы происходит от словосочетания «оборонительные валы». Поэтому ресторан имеет историческое название – «Ресторация на Валовой».
Господа, это не коммерческое заведение. Ресторан создавался 3 года. Посетите ретро ресторан «Ресторация на Валовой», место, которое уважают интеллигентные люди.
В отличии от других ресторанов, находящихся в центре города Львова, тут царит спокойная, неспешная атмосфера, время будто бы остановилось. Вы, действительно, почувствуете дух довоенного Львова.
Блюда, которые здесь подают, можно оценить как домашне-праздничные. Именно так готовят в хороших домах на праздники.
Свежие продукты без заморозки и без консервантов. Блюда готовят вживую. Порции большие и сытные.

- Поздний завтрак (с 1100 до 1300) от 40 грн.
- Сытный обед ( с 1300 до 1600) от 80 грн.
- Легкий перекус ( с 1600 до 1900) от 30 грн.
- Ужин с хорошим вином ( с 1900) от 120 грн.
- Банкеты ( празднование свадьбы, дня рождения и других событий) до 60 персон от 200 грн.
- Фуршеты до 100 персон с музыкальным сопровождением (фортепиано, скрипка, вокал) от 70 грн.

Фото
Ресторан «Ресторация на Валовой»-1.jpg

Ресторан «Ресторация на Валовой»-2.jpg

Ресторан «Ресторация на Валовой»-3.jpg

Ресторан «Ресторация на Валовой»-4.jpg

Отзывы

Нещодавно саме в Ресторації на Валовій ми відсвяткували наше весілля. І ми з чоловіком дуже задоволені. Все було на вищому рівні... Атмосфера даного закладу є теплою і привітною, відчуваєш себе "ніби вдома". Страви приготовлені смачно і вишукано, і їх подача теж супер - офіціанти свою роботу знають і завжди вчасно все принесуть і обслужать тебе. Це не те що зайдеш в якусь кнайпу чи кафешку і на столі так і назбирується грязний посуд, хоч бери і сам прибирай.. Тут такого не побачиш, офіціант завжди швиденько забере грязну тарілку, як тільки вона буде вільною. а це створює хороший настрій і тобі насправді приємно тут знаходитись.. І що саме цікаво скільки ми ходили, шукали також по інших закладах, треба ж було порівняти і ціни, щоб звичайно вкластися в ту суму на яку розраховуєш, думала, що це буде дорожче, а насправді тут організація весілля по бюджету досить оптимальна і доступна ( що дуже радує ))) ). Після цього неодноразово заходили в Ресторацію для святкування важливих подій , день народження чоловіка святкували.. і незабаром планую відмітити своє ДН теж саме тут ). Тому всім хто б бажав гарно відсвяткувати якусь важливу подію свого життя, чи просто приємно провести час - цей заклад саме те що потрібно...
источник отзыва

Був на дні народження. Окрім інтер"єру все розчарувала. Власниця ще до свята попередила, що прайс за можливо розбитий посуд - високий. Обслуговуючий персонал не справлявся, блюда подавали не в тій послідовності. Вершина свята: нам виключили світло о 23.20. напевно з метою прискорити наш відхід, правда коли всі здивувались - включили (за додаткову оплату). Коротше кажучи претензія на статусність, менеджмент нульовий. ціни високі, обрахували. Бжаю "процвітання" цьому генделу.
источник отзыва
emelya вне форума   Ответить с цитированием
#2
Старый c по Старый 29.07.2013, 10:47
Новичок
Очки: 18, Уровень: 1 Очки: 18, Уровень: 1 Очки: 18, Уровень: 1
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 
Аватар для balu
 
Сообщений: 6
Доп. информация
По умолчанию

Шокировал тот факт, что в ресторане есть детское меню. Наш ребенок смог ощутить себя полноценным участником вечера, вы бы видели его важность, когда ему лично дали меню и предложили выбрать все что он захочет. ))))
balu вне форума   Ответить с цитированием
#3
Старый c по Старый 13.08.2013, 21:35
Новичок
Очки: 2, Уровень: 1 Очки: 2, Уровень: 1 Очки: 2, Уровень: 1
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 
Аватар для Христина
 
Сообщений: 1
Доп. информация
По умолчанию враження від закладу

Святкували нещодавно весілля в "Ресторації на Валовій". Перемовини щодо меню і розрахунків вели з Русланом - шеф-кухарем. До дня весілля все йшло прекрасно, все узгодили, погодили,були спокійні та налаштовані на чудове свято в вишуканому закладі.
Нарешті настав довгоочікуваний день весілля. Як грім серед ясного неба перед початком бенкету з'явилась п. Ванда - всім відома володарка ресторації. Ми її бачили вперше...Самі розумієте в день весілля хочеться мінімум часу і уваги приділяти власникам ресторану, зважаючи на той факт, що всі розрахунки і меню погоджені з шеф-кухарем попередньо...Але, в п. Ванди були свої плани...Отже, всі сіли за стіл,чекають молитву і перший тост,який мала говорити моя мама, а мама в цей час "затримана" п. Вандою, бо останню цікавлять деталі меню і розрахунків...На молитву мама не встигла...
Ми мали "честь" бачити п. Ванду протягом всього весілля
На щастя, наше свято зіпсоване не було завдяки підтримці шеф-кухаря (з ним було погоджено меню, розташування столиків, всілякі дрібнички...). Він дуже відповідальна людина, зробив все, щоб ми і гості були задоволені. Страви були неймовірні, все смачно і креативно.
Звісно, п. Ванда забрала багато часу і нервів в моєї мами і шеф-кухаря, але це все залишилосьза кулісами свята.
МИ ВИЯВИЛИСЬ ЩАСЛИВЧИКАМИ,ОСКІЛЬКИ НАШЕ СВЯТО МИНУЛО "ПІД ПОКРОВИТЕЛЬСТВОМ" РУСЛАНА, БЕЗ НЬОГО ЦЕ Б БУЛО ЖАХІТТЯ, АМБІЦІЇ ТА ЕМОЦІЇ П.ВАНДИ "ВРАЖАЮТЬ"...НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО РУСЛАН ЗВІЛЬНИВСЯ З "РЕСТОРАЦІЇ НА ВАЛОВІЙ", НЕ ВИТРИМАВШИ ТИСКУ П. ВАНДИ.
Прикрим є той факт, що сам ресторан - незвичайне та вишукане місце (до речі інтер’єр був створений п. Вандою), але атмосфера завдяки поведінці п. Ванди гнітюча.
Радимо всім добре подумати перед тим як обирати даний заклад для свого свята, зважаючи на той факт, що професійний шеф-кухар звільнився.
Стильного інтер’єру явно замало, щоб свято вдалося. На даний момент саме інтер’єр - єдине, чим може приємно вразити цей ресторан.
А п. Ванді хочемо дати пораду: "Шановна п.Вандо, власники престижного закладу мають бути непомітними та ненав’язлими для своїх клієнтів. Мають дбати про свою репутацію та про те, щоб клієнти були задоволені. Ваша теперішня тактика незрозуміла та неправильна, адже коженен має займатися своєю справою: кухар - кухнею, адміністратор-менеджментом. Ваше бажання контролювати всіх і все, насправді руйнує те, що вдалося Вам збудувати. З таким підходом "Ресторація на Валовій" може перетворитися на музей".
Христина вне форума   Ответить с цитированием
#4
Старый c по Старый 12.12.2013, 09:48
Новичок
Очки: 2, Уровень: 1 Очки: 2, Уровень: 1 Очки: 2, Уровень: 1
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 
Аватар для kateryna20133
 
Сообщений: 1
Доп. информация
По умолчанию Рекомендую цю чудову ресторацію.

Ми тут корпоративно святкували 20 років з дня створення нашого фонду і ми приймали німецьких гостей. Це було імпреза на 24 осіб і хотіли показати власне галицькі інтер`єри, галицьку гостинність, галицький затишок. І це нам вдалося. Бо було все дуже по- домашньому, затишно. Дуже привітний персонал. Кухня безподобна, так що ми перед нашими німецькими партнерами виглядали гідно. Їм дуже все сподобалося. І музичний супровід. І так класно було і компанія була сама, ніхто нам не заважав.
Все подобалося тут, починаючи від інтер’єру ресторану, входу, кімнатки, яка облаштована як житло, посуд, сервіровка, офіціанти. Дуже так доброзичливо, райдужно зустрічали всіх. Про кухню немає слів, похвали, пані Ванда теж дуже гостинно вислухала всі наші побажання, запропонувала щось своє. І ми почувалися власне як вдома. Вони не заважали нам, не перешкоджали, і можна сказати, що майже були непомітні. І це дуже важливо, як на мене.
kateryna20133 вне форума   Ответить с цитированием
Старый c по Старый 28.03.2017, 10:25
Гость
 
Аватар для
 
Сообщений: n/a
Доп. информация
Я тоже там покупаю
  Ответить с цитированием
Ответ

Сообщение:
Опции


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Ресторан «Гуцульська гражда» emelya Рестораны и кафе 8 01.09.2017 07:46
Текущее время: 17:00. Часовой пояс GMT +2.
Сделано на vBulletin® Версия 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot

Стиль от: vbdesigns.de